10 powodów dlaczego Blumil Junior jest najlepszym wózkiem elektrycznym dla dzieci

Za górami, za lasami, tam, gdzie zawsze śpiewają ptaki leży piękna kraina wszelkich możliwości. Księżniczki i książęta zawsze zwyciężają złe czarownice a przygody i słodycze są chlebem powszednim. Czy wiecie, o czym mówię? Oczywiście o dzieciństwie, tym magicznym okresie, kiedy wszystko jest możliwe, szczególnie jeśli użyjesz swojej wyobraźni! Ponieważ jest tyle do odkrycie, zobaczenia i spróbowania dzieci potrzebują takiego wózka, który pozwoli im na swobodne poruszanie się bez zbędnych ograniczeń. Blumil Junior jest bezpieczny, łatwy w nawigacji i jest naprawdę najlepszy

 

Oto 10 powodów, dlaczego warto mieć Blumil Junior 

 • Pozwala dziecku na niezależność

Blumil Junior pozwoli dziecku na przemieszczanie się tam, gdzie będzie chciało, co da mu cudowne poczucie wolności. Wózek ten daje łatwo się prowadzić czy to po chodnikach, czy też po alejkach parkowych. Godziny spędzone na świeżym powietrzu z kolegami? Właśnie tak! Niezależność dająca poczucie odwagi – to zapewnia wózek Blumil Junior.

 • Pozwala dziecku na zabawę z rówieśnikami

Możliwość zabawy z rówieśnikami jest dla dziecka priorytetem. Walka ze smokami czy bycie królową jest znacznie przyjemniejsze, jeśli bawisz się w grupie. Ponieważ wózek jest lekki, zwrotny i dobrze porusza się po każdym terenie, pozwoli Twojemu dziecku na odkrywanie świata z innymi super bohaterami bez żadnym ograniczeń.

 • Podróżowanie z Blumil Junior to po prostu bułka z masłem

Blumil Junior, w przeciwieństwie do innych wózków jest łatwy, jeśli chodzi o podróżowanie. Jest lekki, poręczny i możesz się z nim przemieszczać bez problemu. Podróżowanie z tym wózkiem to fajna przygoda.

 • Idealny do podróżowania po parku

Ten wózek sprawdzi się wspaniale na wycieczce po parku czy nawet po lesie. Łatwy do nawigacji pozwoli, aby twoje dziecko uczestniczyło w waszych wspólnych wypadach za miasto na łono natury.

 • Możesz kontrolować maksymalną szybkość

Przygoda ważna, ale bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu.
Maksymalna szybkość, jaką twoje dziecko może rozwijać to 18 km na godzinę. Wystarczająca, aby brać udział w rodzinnych wycieczkach?

 • Regulowana wysokość siedziska – siedzenie dostosowane do potrzeb dziecka

Wiemy, że dzieci szybko rosną i istnieje obawa, że szybko wyrosną z wózka. Pomyśleliśmy o tym! Wysokość siedzenia można dostosowywać do wzrostu dziecka. Wózek będzie mu służył przez długi okres, nie ma obawy, że zaraz trzeba będzie wózek zmieniać. To naprawdę długoterminowa inwestycja!

 • Jest niewielki, lekki i składa się – komfortowy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz
 • Posiada wskaźnik dotyczący stopnia naładowania baterii i bezpieczny system parkowania.

Nie obawiaj się, iż Blumil junior działa na baterię. Dzięki wskaźnikowi zawsze będziesz wiedział, ile kilometrów wózek może jeszcze pokonać. Nigdy nie będziesz zaskoczony i będziesz wiedział, kiedy trzeba wózek ponownie naładować. Bezpieczeństwo zapewnia system parkowania. Mechanizm jest tak skonstruowany, że wózek zatrzyma się łagodnie, bez żadnych problemów.

 • Blumil Junior posiada stosowne certyfikaty

Zgodnie z prawnymi wymogami obowiązującymi w Unii Europejskiej, Blumil Junior posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Dlatego wózek może śmiało nabywać jako produkt bezpieczny o wysokiej jakości.

 • Posiada aplikację, która dostarczy ci wszystkich niezbędnych informacji

  W dobie smartfonów umożliwiających nam kontrolowanie różnych aspektów życia, aplikacja Blumil Junior jest niezbędna. Przekaże liczne informacje, począwszy od prędkości aż do liczby przejechanych kilometrów.

wózek elektryczny, elektryczny wózek inwalidzki, wózek inwalidzki

Jeśli szukasz wózka dla dziecka i chcesz, aby jego nawigacja była dla dziecka prosta i bezpieczna to Blumil Junior jest doskonałym rozwiązaniem. Wózek jest ładny, nowoczesny, lekki z możliwością regulowania i składania. Dziecko będzie szczęśliwe, jeżdżąc po parkach czy po lesie. Wybierając ten wózek, dajesz dziecku poczucie wolności i możliwość cieszenia się z samodzielności.

Jeśli chcesz przeczytać więcej historii o życiu w stylu Blumil, szukaj ich na FacebookuInstagramie.

Zapoznaj się z najnowszym modelem Blumil City!  Dlaczego? Ponieważ jest przyjazny w obsłudze, szybki  i piękny!