Blumil GO

BLUMIL GO

Przede wszystkim Blumil Go jest niezwykle łatwy w użyciu. Zostajesz na swoim własnym wózku inwalidzkim. Podjeżdzasz do Blumil GO, naciskasz jeden przycisk i własnie zamieniłeś swój ręczny wózek inwalidzki na elektryczny pojazd, które zabierze Cię dużo dalej niż możesz to sobie wyobrazić. Przyjeżdzasz do celu, wciskasz guzik i zostawiasz Blumil GO. To takie proste.

Wygląd

Wygląd jest dla nas bardzo ważny! Dotyczy to wszystkich naszych produktów. Również z Blumil GO chcieliśmy upewnić się, że wprowadzimy produkt, który będzie zgrabny i kompaktowy. Bez niepotrzebnych kabli, łączników, części.

Opatentowany mechanizm łączący

Blumil GO ma jedną unikalną cechę, której nigdy wcześniej nie widziano. Jest to opatentowany mechanizm łączący napęd i wózek. Postanowiliśmy zrobić trochę inaczej i stworzyć OGROMNĄ różnicę dla użytkownika. Nie musisz przyczepiać się i jeździć z żadnymi częściami na własnym wózku inwalidzkim. Nie ma kłopotliwego połączenia z rurkami wózka inwalidzkiego, i podnoszenia całej konstrukcji. Za pomocą Blumil GO wystarczy nacisnąć przycisk, a resztą zajmie się silnik elektryczny. 5 sekund później jesteś gotowy do jazdy. Nie potrzebujesz żadnej pomocy. Możesz być w pełni niezależny, bez względu na to, ile masz siły w rękach.

Zobacz wideo
Blumil GO

Łatwe manewrowanie

Dzięki promieniu skrętu wynoszącemu zaledwie 1,8 m, Blumil GO jest niezwykle łatwy w manewrowaniu. Jest to bardzo ważne zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Bardzo łatwo jest skręcić w ciasnych przestrzeniach i małych pomieszczeniach. Zawracanie na drodze wymaga niewiele miejsca.

Zobacz wideo
Blumil GO

Lekki i mały

Waży tylko 13 kg i to z baterią. Nie ma żadnych dodatkowych części, które należy zainstalować na wózku inwalidzkim. Kompletny system, który łączy się z wózkiem inwalidzkim w ciągu 5 sekund, jest tak lekki.

Waga blumil

Waga

13 kg

Składany

Możliwość łatwego transportu jest kluczową cechą użytkowników Blumil. Z tego powodu upewniliśmy się, że Blumil GO będzie miał naprawdę kompaktowy rozmiar. Aby złożyć, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Zabierz go ze sobą wszędzie.

Blumil GO

Zasięg

Korzystaj z zasięgu około 30 km, dzięki niezawodnej baterii LG o pojemności 280 Wh. Baterię możesz łatwo wyciągnąć i zabrać ze sobą. Możesz ją naładować w każdym miejscu, a dodatkowo posiada gniazdo USB, dzięki czemu możesz ładować wszystkie urządzenia mobilne. Masz największy powerbank w historii!

Dla osób z tetraplegią

Blumil GO jest tak łatwy w obsłudze, jazda, podłączenie i regulacja, sprawiają, że może być również łatwo użyty, bez żadnych adaptacji, przez osoby mające problemy z dłońmi. Począwszy od procesu łączenia, który odbywa się po naciśnięciu przycisku, do samej jazdy. Gaz i hamulec to dwie łatwe do popchnięcia dźwignie.

Blumil GO

Prędkość

Blumil GO ma 3 tryby prędkości. Wybierz takaą, z którą czujesz się komfortowo. W trybie standardowym prędkość maksymalna wynosi 10 km / h. To najlepsze ustawienie, gdy zaczynasz uczyć się jeździć. Można ją zwiększyć do 16 km / h. Pozwala to na szybkie poruszanie się po mieście. Dla osób, które kochają adrenalinę, dostępny jest tryb TURBO. Jedź nawet 30 km / h. Ścigaj się z każdym rowerem. Bądź jednak bardzo ostrożny, to jest tylko dla doświadczonych użytkowników.

Blumil GO

Pasuje do wózków ze sztywną ramą

BLUMIL GO został stworzony specjalnie dla wózków o sztywnej ramie. Powinien pasować do wszystkich sztywnych wózków inwalidzkich od najpopularniejszych producentów takich jak: Panthera, Kuschal, Invacare, Meyra, Progeo i innych. Należy pamiętać, że nie będzie on pasował do składanych wózków inwalidzkich.

Światła

BLUMIL GO posiada dwa zestawy świateł. Światło otoczenia włącza się automatycznie po włączeniu urządzenia Blumil GO. Dzięki temu jesteś widoczny dla innych w każdych warunkach. Dodatkowo możesz włączyć reflektory, kiedy potrzebujesz dodatkowego światła w nocy.

Pokonywanie przeszkód

Na Blumil Go poruszasz się na 3 kołach (2 tylne wózka inwalidzkiego i jedno przednie Blumil GO). To sprawia, że ​​jazda po dowolnej nawierzchni jest o wiele wygodniejsza w porównaniu do poruszania się na 4 kołach, poieważ małe przednie koła wózka inwalidzkiego są podniesione.

Podróżowanie samolotem

Szczególnie nadaje się do podróżowania. Składa się łatwo, mieści się w specjalnej dedykowanej torbie i możesz zabrać go ze sobą, nawet jeśli podróżujesz samolotem.

Blumil go

Wyjmij go z pudełka i ruszaj

Blumil GO jest nie tylko łatwy w użyciu, ale także bardzo łatwy w dopasowaniu do wózka inwalidzkiego. Dostępne są 2 proste regulacje. W większości przypadków zajmuje to tylko 1 minutę.

Zobacz wideo
Blumil GO

Możesz uzyskać 5000 zł dofinansowania na swój Blumil GO

Już teraz można skorzystać z dofinansowania na Blumil GO w ramach programu PFRON „Aktywny Samorząd” w wysokości 5000 zł.

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu

Raty

Nie musisz od razu płacić całej kwoty. Zdecyduj się na zakup na raty i ciesz się swoim Blumil Go, płacąc mniej niż 300 zł miesięcznie. Skorzystaj z wygodnego kalkulatora.

Wymiary

Dimensions 1 photo
Dimensions 2 photo
Dimensions 2 photoBlumil GO

Certyfikacja

Blumil jest certyfikowanym produktem. Jako urządzenie medyczne spełnia wszystkie wymogi, regulowane przez prawo UE. Sam znak CE jest wyznacznikiem standardów bezpieczeństwa i jakości oraz dostarcza informacji dla wszystkich konsumentów i dowodzi, że spełniamy wszystkie rygorystyczne wymagania.