BLUMIL CITY

Odkryj wszystkie rytmy miasta na najlżejszym z wózków elektrycznych!

Blumil City jest najlepszym wózkiem inwalidzkim do użytku miejskiego. Jest najlżejszym, dostępnym modelem tego rodzaju (waga jedynie 27 kg). Jest niezwykle zwrotny, szybki oraz ma zasięg pozwalający na spędzanie całych dni na zewnątrz! Spędzanie czasu na mieście nigdy nie było tak wygodne dzięki regulowanej wysokości siedzenia, podnóżka oraz wygodnej, wbudowanej poduszce.
Cena produktu    15 800 zł
Maksymalna prędkość 18 km/h

Maksymalna Prędkość

18 km/h
Zasięg 25 km

Zasięg

25 km
Waga 27 kg

Waga

27 kg
Wysokość siedziska minimum 56 cm

Wysokość siedziska

od 53 do 63cm
Pokonuje krawężnik 3 cm

Pokonuje krawężnik

3 cm

Blumil City – dostosuj go do swoich potrzeb!

Blumil City

Niezwykle lekki i kompaktowy Blumil City to przedstawiciel nowej generacji pojazdów Blumil oparty o rozwiązania Ninebot/Segway MiniPro. Został zaprojektowany w oparciu o zapotrzebowanie naszych klientów. Oparty na sprawdzonej technologii i w całości stworzony z materiałów najwyższej jakości, nowy Blumil spełnia potrzeby osób o różnym wzroście i kształcie ciała.

Trudne warunki pogodowe, wąskie uliczki, brukowane chodniki – nic nie powstrzyma Cię od eksplorowania miejskiej dżungli. Ponadto nowy Blumil City ma możliwość instalacji dźwigni mechanizmu parkingowego dla osób leworęcznych oraz praworęcznych. Tak więc którąkolwiek stronę wolisz – możesz tak umieścić dźwignię. Wysokość siedziska może być stopniowo regulowana, tak samo jak pozycja podnóżka i oparcia, co sprawia, że Blumil staje się idealnie dopasowany do każdej sylwetki i wzrostu.

Lekki i kompaktowy

Jako że ergonomia zawsze jest jednym z naszych priorytetów, tak jak bezpieczeństwo i niezawodność, upewniliśmy się, że Blumil może być użytkowany przez wiele godzin, bez żadnego poczucia dyskomfortu. Jego kompaktowy rozmiar – taki sam jak ręcznego wózka, pozwala mu łatwo poruszać się nawet w ciasnych przestrzeniach, jak windy czy toalety. Czyni to Blumil wózkiem idealnym nie tylko do użytku na zewnątrz, ale również w pomieszczeniach.Lekki i kompaktowy

Składany drążek kierowniczy

Drążek kierowniczy łatwo się składa, tak więc wsiadanie i zsiadanie z wózka nigdy nie było prostsze. Pozycja drążka też jest regulowana, aby dopasować ją do wzrostu i długości ramienia.

wyjmowana kierownica wózek inwalidzki elektryczny

Składanie Blumil

Możliwość łatwego transportu to kluczowa cecha dla użytkowników Blumil. Z tej przyczyny upewniliśmy się, aby Blumil składał się do naprawdę kompaktowego rozmiaru. Po złożeniu jest on mniejszy niż wózek ręczny. Dlatego też bardzo łatwo jest go przewozić autem średniej wielkości, nawet na tylnym siedzeniu. Także transport komunikacją publiczną, w autobusie, metrze, pociągu lub tramwaju jest bezproblemowy. Podróżowanie z wózkiem inwalidzkim nigdy nie było tak proste!

składany wózek inwalidzki elektryczny

Inteligentne oświetlenie

Blumil City jest także wyposażony w silne przednie światła, które włączają się automatycznie oraz w kierunkowskazy, które sprawiają, że nocne aktywności są bezpieczne. Wózek posiada także światła stopu.

Zobacz film jak to działa!

Blumil światła

Pokonywanie przeszkód

Możesz zamówić specjalne opony terenowe. Otrzymasz znacznie lepsze tłumienie drgań na nierównych powierzchniach i uzyskasz większą przyczepność na leśnych szlakach, żwirze i innych luźnych podłożach.

blumil city wózek inwalidzki elektryczny

WymiaryDimensions 1 photo
Dimensions 2 photo
Dimensions 3 photo

Jazda na Blumil City

Kiedykolwiek masz ochotę na wyjście, po prostu wsiądź na Blumil, lekko pochyl się do przodu i skieruj drążek kierowniczy w pożądanym kierunku. Poruszanie się po mieście nigdy nie było tak proste i intuicyjne, zarówno w dzień i w nocy (automatyczne światła naprawdę się przydają!). Jedź i odkrywaj rytmy miasta.Jazda na blumil
jazda na blumil city


Segway® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Segway Inc. Ninebot™ oraz logo są znakami towarowymi Ninebot (Tianjin) Technology Co., Ltd. Blumil nie jest powiązany, uznany ani włączony w powyżej wymienione firmy. Gwarancje Segway® i Ninebot™ nie pokrywają szkód wynikłych ze zmian i modyfikacji pojazdu, włączając w to między innymi instalację systemu Blumil.