BLUMIL x2

DLA PRAWDZIWYCH ŁOWCÓW WRAŻEŃ!

Pełne spektrum offroadowych doznań dzięki terenowej konstrukcji przeznaczonej dla żądnych przygód odkrywców. Terenowy Blumil x2 jest przeznaczony specjalnie do pokonywania trudnych terenów, nietypowych nawierzchni, wzniesień i spadków. Pozwala dotrzeć w niedostępne dotychczas miejsca, by cieszyć się przygodami i pięknem natury w każdych warunkach pogodowych.
Cena produktu    44 000 zł
Maksymalna prędkość 20 km/h

Maksymalna Prędkość

20 km/h
Pokonuje krawężnik 11 cm

Pokonuje krawężnik

11 cm
Zasięg 19 km

Zasięg

19 km
Waga 70 kg

Waga

70 kg
Wysokość siedziska minimum 58 cm

Wysokość siedziska

minimum 58 cm

Skala offroad (3/3)

Skala offroad 3/3 Skala offroad 3/3 Skala offroad 3/3

Odkryj terenowe przygody dzięki Blumil x2

Odkryj terenowe przygody dzięki Blumil x2

Blumil pozwala na odkrywanie autentycznej swobody, niezależności oraz daje możliwość pokonywania dotychczasowych ograniczeń w doświadczaniu świata i przeżywania przygód. Blumil x2 został stworzony specjalnie dla osób, które mają chęć przebywania na zewnątrz, doświadczania bliskości natury i odkrywania nowych miejsc. Jego konstrukcja – duże, szerokie koła oraz wysokie zawieszenie pozwala na poruszanie się w głębokim błocie, piasku, na śniegu, po powierzchni oblodzonej oraz na nierównych leśnych i polnych drogach. Blumil x2 sprawdzi się także w terenie pagórkowatym i górskim.

Dostępne są wersje zarówno dla osób wysokich, jak i o niższym wzroście – minimalna wysokość siedziska to 60 cm. Dźwignia hamulca może zostać zainstalowana w konfiguracji dla osób prawo- lub leworęcznych. Poruszanie się na Blumil jest intuicyjne i nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Blumil x2, ze względu na szerokie koła wymaga do transportu większego auta.

Stworzony do uniwersalnego korzystania we wszystkich warunkach

Blumil x2 to najbardziej terenowy Blumil. Zaprojektowano go specjalnie na offroad, tak aby sprawnie pokonywał różne przeszkody w terenie i radził sobie z każdym typem naturalnej nawierzchni. Blumil x2 może być także wykorzystywany w mieście, gdyż bardzo dobrze radzi sobie z wysokimi krawężnikami, aczkolwiek poruszanie się nim w niewielkich pomieszczeniach może być kłopotliwe ze względu na szerokie koła. W terenie pozwala na sprawne poruszanie się po piachu, błocie, śniegu i nierównych leśnych ścieżkach – w każdych warunkach pogodowych. Do transportu Blumila x2 potrzebne jest duże auto typu kombi, SUV lub terenowe.

Wyjmowana kierownica

Prosty i szybki montaż i demontaż kierownicy pozwala na łatwe wsiadanie i zsiadanie z Blumil.

Sprawdź jakie to proste!

Wyjmowana kierownica blumil x2

Wymiary

Blumil pozwala na bycie aktywnym przez długi czas. Z tego powodu komfort jego użytkowników jest niezwykle istotny, a konstruktorzy Blumil wprowadzili rozwiązania zwiększające wygodę. Wszystkie modele Blumil są zweryfikowane pod kątem ergonomii użytkowania, tak aby każdy mógł cieszyć się wieloma godzinami na Blumil bez uczucia dyskomfortu. Każdy Blumil może także występować w wersji podwyższonej (o 8cm), przeznaczonej dla osób o wzroście powyżej 185 cm.

Wymiary blumil x2

Jazda na Blumil x2

Ruszaj na terenową przygodę dzięki Blumil x2. Dzięki wysokim kołom oraz szerokim oponom Blumil x2 pozwoli Ci dotrzeć w każde miejsce, niezależnie od ukształtowania terenu. Tylko od Ciebie zależy jak ekstremalne będą to miejsca.

Sprawdź jak poruszać się na Blumil x2

Jazda na blumil
Jazda na blumil x2