BLUMIL S5

ODKRYWAJ FASCYNUJĄCE MIEJSCA!

Swoboda i niezależność poruszania w każdym terenie. Bezpieczny, stabilny i wygodny dwukołowy pojazd, który pozwala dotrzeć do miejsc do tej pory niedostępnych. Łatwe sterowanie i daleki zasięg, także na nachylonym terenie.
Cena produktu    22 500 zł
Maksymalna prędkośc 15 km/h

Maksymalna Prędkość

15 km/h
Pokonuje krawężniki 12 cm

Pokonuje krawężnik

12 cm
Zasięg 30 km

Zasięg

30 km
waga 49 kg

Waga

49 kg
wysokośc siedziska minimum 65cm

Wysokość siedziska

minimum 65 cm

Skala offroad (3/3)

skala offroad 3/3 skala offroad 3/3 skala offroad 3/3

Odkryj pełnię wolności dzięki Blumil S5

Odkryj pełnię wolności dzięki Blumil S5

Blumil pozwala na odkrywanie autentycznej swobody i pokonywanie dotychczasowych ograniczeń w doświadczaniu świata. Blumil S5 to najbardziej wszechstronny pod względem zastosowań model Blumil, który świetnie sprawdzi się w mieście dzięki lekkiej konstrukcji, dużej zwrotności i niewielkim wymiarom. Dzięki dużym kołom oraz wysokiemu zawieszeniu świetnie sprawdza się również w trudnym terenie – głębokim błocie, piasku, na śniegu oraz na nierównych leśnych i polnych drogach. Blumil S5 rewelacyjnie pokonuje wzniesienia, nawet strome, więc świetnie nadaje się do górskich wypraw. Dostępne są wersje zarówno dla osób wysokich, jak i o niższym wzroście – minimalna wysokość siedziska to 65 cm. Dźwignia hamulca może zostać zainstalowana w konfiguracji dla osób prawo- lub leworęcznych.

Poruszanie się na Blumil jest intuicyjne i nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Kompaktowy rozmiar ułatwia transport – Blumil S5 mieści się do większego auta typu kombi lub SUV.

Stworzony do uniwersalnego korzystania we wszystkich warunkach.

Blumil S5 to najbardziej wszechstronny pod względem zastosowań Blumil. Został zaprojektowany tak, aby jego użytkowanie było optymalne zarówno w domu, na mieście oraz w terenie. W warunkach domowych zwrotność i niewielki rozmiar pozwala swobodnie poruszać się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Na mieście świetnie radzi sobie nawet z wysokimi krawężnikami i nierówną, brukową nawierzchnią. Idealnie sprawdza się także podczas zakupów czy wizyt w restauracji. W terenie pozwala na sprawne poruszanie się po piachu, błocie, śniegu i nierównych leśnych ścieżkach. Dzięki składanej konstrukcji Blumil można transportować autem typu większe kombi lub SUV.

Wyjmowana kierownica

Prosty i szybki montaż i demontaż kierownicy pozwala na łatwe wsiadanie i zsiadanie z Blumil.

Sprawdź jakie to proste!

wyjmowana kierownica

Składany

Dzięki składanej konstrukcji Blumil można transportować autem typu kombi...

Zapoznaj się z instrukcją składania

Składany blumil S5

Wymiary

Blumil pozwala na bycie aktywnym przez długi czas. Z tego powodu komfort jego użytkowników jest niezwykle istotny, a konstruktorzy Blumil wprowadzili rozwiązania zwiększające wygodę. Wszystkie modele Blumil są zweryfikowane pod kątem ergonomii użytkowania, tak aby każdy mógł cieszyć się wieloma godzinami na Blumil bez uczucia dyskomfortu. Każdy Blumil może także występować w wersji podwyższonej (o 8cm), przeznaczonej dla osób o wzroście powyżej 185 cm.

Wymiary blumil s5
Wymiary blumil s5

Jazda na Blumil S5

Dzięki Blumil S5 możesz dotrzeć wszędzie tam, gdzie chcesz. Duże koła świetnie poradzą sobie z nierównościami terenu, czy nieprzyjazną pogodą. Daleki zasięg pozwoli Ci spędzić na Blumil cały dzień - gdziekolwiek zechcesz.

Zobacz jak łatwo poruszać się Na Blumil

Jazda na blumil
Jazda na blumil S5

Najwyższy stopień jakości i bezpieczeństwa.

Blumil S5 charakteryzuje się najwyższej jakości wykonaniem oraz wytrzymałymi materiałami, by zapewnić pełne bezpieczeństwo i radość z użytkowania. Cechuje go również designerski wygląd, zupełnie nie kojarzący się z tradycyjnymi wózkami inwalidzkimi. Łatwy mechanizm parkingowy zapewnia stabilność, a wyjątkowo daleki zasięg – możliwość całodziennego użytkowania. Specjalny sygnał ostrzegawczy sygnalizuje kiedy bateria zbliża się do stanu wyczerpania.Blumil
CE Blumil
Blumil