BLUMIL S3

POCZUJ RADOŚĆ MIASTA!

Swoboda i niezależność poruszania w każdym terenie. Bezpieczny, stabilny i wygodny dwukołowy pojazd, który pozwala dotrzeć do miejsc do tej pory niedostępnych. Łatwe sterowanie i daleki zasięg, także na nachylonym terenie.
Cena produktu    19 000 zł
maksymalna prędkośc 15km/h

Maksymalna Prędkość

15 km/h
Pokonuje krawężnik 5 cm

Pokonuje krawężnik

5 cm
Zasięg 25km

Zasięg

25 km
Waga 37,5kg

Waga

37,5 kg
Wysokośc siedziska minimum 56 cm

Wysokość siedziska

minimum 56 cm

Skala offroad (1/3)

Skala offroad 1/3 Skala offroad 1/3 Skala offroad 1/3

Odkryj nowe możliwości dzięki unikalnej technologii Blumil S3

 Odkryj nowe możliwości   Blumil S3

Pojazdy nowej generacji pozwalają na odkrycie prawdziwej wolności i pokonanie dotychczasowych ograniczeń. Blumil S3 łączy lekkość konstrukcji z uniwersalnymi zastosowaniami na różnych nawierzchniach i w różnych warunkach pogodowych. Model idealnie nadaje się do wszystkich nawierzchni miejskich (bruk, chodnik, żwir, trawa), jest niezwykle zwrotny i pokonuje wzniesienia o kącie nachylenia nawet 25 stopni. Dostępne są wersje zarówno dla osób wysokich, jak i o niższym wzroście.

Dźwignia hamulca może zostać zainstalowana w konfiguracji dla osób prawo- lub leworęcznych. Poruszanie się na Blumilu jest intuicyjne i nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Kompaktowy rozmiar ułatwia transport – swobodnie mieści się do średniej wielkości auta typu kombi.

Blumil S3 – stworzony do warunków miejskich

Blumil S3 to najlżejsza z konstrukcji Blumil, szczególnie przydatna w codziennym użytkowaniu w przestrzeni miejskiej. Dzięki składanej konstrukcji i małej wadze, wózek jest łatwy w transporcie, a jego dwudziestopięciokilometrowy zasięg pozwala na całodniową jazdę. Prędkość 15 km/h pozwala szybko i bezpiecznie poruszać się w mieście, niezależnie od nawierzchni i warunków pogodowych.

Wyjmowana kierownica

Prosty i szybki montaż i demontaż kierownicy pozwala na łatwe wsiadanie i zsiadanie z Blumil.

Sprawdź jakie to proste!

Wyjmowana kierownica

Składany

Dzięki składanej konstrukcji Blumil można transportować autem typu kombi...

Zapoznaj się z instrukcją składania

Składany Blumil S3

Wymiary

Blumil pozwala na bycie aktywnym przez długi czas. Z tego powodu komfort jego użytkowników jest niezwykle istotny, a konstruktorzy Blumil wprowadzili rozwiązania zwiększające wygodę. Wszystkie modele Blumil są zweryfikowane pod kątem ergonomii użytkowania, tak aby każdy mógł cieszyć się wieloma godzinami na Blumil bez uczucia dyskomfortu. Każdy Blumil może także występować w wersji podwyższonej (o 8cm), przeznaczonej dla osób o wzroście powyżej 185 cm.

Wymiary blumil S3
Wymiary blumil S3
Wymiary blumil S3

Jazda na Blumil S3

Ruszaj w miasto Na Blumil S3. Lekki i zwrotny pojazd pozwoli Ci swobodnie poruszać się po mieście, zarówno samodzielnie jak i metrem, autobusem lub tramwajem. Wsiądź na Blumil, chwyć kierownicę, lekko pochyl się do przodu i odkrywaj uroki miasta.

Zobacz jak używać Blumil

Jak jeździć na blumil
Jak jeździć na blumil S3

Najwyższy stopień jakości i bezpieczeństwa.

Blumil S3 cechuje się materiałami bardzo wysokiej jakości, oraz starannym, solidnym wykonaniem, by zapewnić pełne bezpieczeństwo i radość z użytkowania. Łatwy mechanizm parkingowy zapewnia stabilność, a daleki zasięg – możliwość całodziennego użytkowania. Specjalny sygnał ostrzegawczy sygnalizuje kiedy bateria zbliża się do stanu wyczerpania.Blumil
CE blumil
Blumil