Blumil Junior

Blumil blumil junior

Blumil JUNIOR to najlżejszy elektryczny wózek inwalidzki rosnący wraz z dzieckiem! Jego zwinność, szybkość i duży zasięg pozwolą młodym użytkownikom na poznanie świata wraz ze swoimi przyjaciółmi. Regulowana wysokość, podnóżek, oparcie i wygodne siedzisko sprawią, że zabawa, nauka i aktywność na świeżym powietrzu będą przyjemne przez lata. Oparty na technologii Segway / Ninebot Minipro, będzie służył przez długi czas, pozwalając Twojemu dziecku rozwijać się i cieszyć się każdego dnia. W połączeniu ze sprawdzonymi funkcjami, takimi jak wskaźnik poziomu naładowania baterii, bezpieczny i prosty mechanizm parkowania oraz możliwość dopasowania uchwytu dla użytkowników prawo- i leworęcznych, jest to najlepszy elektryczny wózek inwalidzki do użytku dla dzieci.

Przygody, wiedza i bezpieczeństwo!

Blumil Junior jest przeznaczony do wszechstronnego zastosowania. Chodzenie do szkoły w różnych warunkach pogodowych, przebywanie z przyjaciółmi na wąskich uliczkach lub brukowanych chodnikach, wspólne jazdy z rówieśnikami poruszającymi się rowerami lub na rolkach, w parkach - nic już nie jest poza zasięgiem.

Blumil Junior

Blumil Junior - rośnie wraz z dzieckiem dzięki regulowanej wysokości siedziska

Blumil JUNIOR zaspokaja potrzeby dzieci, gdy dorastają - więc nie ma potrzeby kupowania nowych modeli, gdy dziecko osiągnie określoną wysokość. Wysokość siedziska można stopniowo regulować, a także pozycję oparcia. Dzięki dopasowanej poduszce komfort użytkownika jest wysoki, co pozwala na całodzienne użytkowanie.

Waga blumil

Wysokość siedziska

od 49 do 59cm
Blumil Junior

Zasięg

Zasięg to co najmniej 25 km. Pozwala to na długie wycieczki. W razie potrzeby można w każdym miejsco wózek doładować. Cały proces ładowania trwa tylko 3h.

Zasięg blumil

Zasięg

25 km
Blumil Junior

Regulowany drążek kierownicy

Drążek kierowniczy łatwo się składa, tak więc wsiadanie i zsiadanie z wózka nigdy nie było prostsze. Pozycja drążka też jest regulowana, aby dopasować ją do wzrostu i długości ramienia.

Składany

Możliwość łatwego transportu to kluczowa cecha dla użytkowników Blumil. Z tej przyczyny upewniliśmy się, aby Blumil składał się do naprawdę kompaktowego rozmiaru. Po złożeniu jest on mniejszy niż wózek ręczny. Dlatego też bardzo łatwo jest go przewozić autem średniej wielkości, nawet na tylnym siedzeniu. Podróżowanie z wózkiem inwalidzkim nigdy nie było tak proste!

Blumil Junior

Lekki i kompaktowy

Jego kompaktowy rozmiar – taki sam jak ręcznego wózka, pozwala mu łatwo poruszać się nawet w ciasnych przestrzeniach, jak windy czy toalety. Czyni to Blumil wózkiem idealnym nie tylko do użytku na zewnątrz, ale również w pomieszczeniach.

Waga blumil

Waga

27 kg
Blumil Junior

Inny niż wszystkie

Design jest dla nas ważny! Chcąc uatrakcyjnić najnowszy model, weszliśmy we współpracę z Pavlo Burkatskyy, designerem super samochodu Arrinera.

Blumil Junior

Rehabilitacja podczas jazdy

Blumil - aktywny wózek elektryczny, który stymuluje Twoje ciało. Podczas jazdy angażujesz mięśnie do pracy - Jadąc ćwiczysz!

Prędkość

Prędkość maksymalną można regulować. Maksymalnie może być ustawiona na 18 km/h. Pozawala to na szybkie poruszanie się z miejsca na miejsce, omijanie korków i towarzyszenie znajomym w wycieczkach rowerowych.

Waga blumil

Maksymalna Prędkość

18 km/h
Blumil Junior
Blumil City app

Aplikacja

Połącz swój Blumil z telefonem i miej dostęp do szczegółowych danych jazdy. Prędkość, pozostały zasięg, sterowanie ustawieniami, światłami. Wszystko w zasięgu kciuka na Twoim telefonie.

Pokonywanie przeszkód

Można zamówić specjalne opony terenowe, dzięki którym będzie lepsze tłumienie drgań na nierównych powierzchniach oraz większa przyczepność na leśnych szlakach, żwirze i innych luźnych podłożach. Pokonując przeszkody, staraj się na nie wjeżdzać najpierw jednym kołem, a później drugim. Nie jedź szybko. Zachowaj ostrożność.

Pokonuje krawężnik blumil

Pokonuje krawężnik

3 cm
Blumil Junior

Inteligentne oświetlenie

Blumil City jest także wyposażony w silne przednie światła, które włączają się automatycznie oraz w kierunkowskazy, które sprawiają, że nocne aktywności są bezpieczne. Wózek posiada także światła stopu.

Zobacz film jak to działa!

Blumil światła

Wymiary

Dimensions 1 photo
Dimensions 2 photo

Certyfikaty

Blumil jest certyfikowanym produktem. Jako wyrób medyczny spełnia wszystkie wymogi, uregulowane na gruncie prawa unijnego. Sam znak CE jest wyznacznikiem określonych standardów bezpieczeństwa i jakości oraz stanowi dla wszystkich konsumentów informację oraz dowód, że spełniamy wszystkie surowe wymagania.

Blumil Junior certyfikaty

Jazda na Blumil Junior

Kiedykolwiek masz ochotę na wyjście, po prostu wsiądź na Blumil, lekko pochyl się do przodu i skieruj drążek kierowniczy w pożądanym kierunku. Poruszanie się po mieście nigdy nie było tak proste i intuicyjne, zarówno w dzień i w nocy (automatyczne światła naprawdę się przydają!). Jedź i odkrywaj rytmy miasta.

Jazda na blumil
jazda na blumil junior