BLUMIL i2

SWOBODNIE RUSZAJ NA WYPRAWĘ!

Swoboda i dynamika zdobywania nawet najtrudniejszego terenu. Szybki, stabilny i wygodny dwukołowy pojazd dalekiego zasięgu, który pozwala dotrzeć do miejsc trudnodostępnych. Imponujący zasięgi łatwość sterowania Blumila i2 pozwala na niezależność i beztroskę zarówno podczas miejskich wycieczek, jak i wypraw poza miasto.
Cena produktu    42 000 zł
Maksymalna prędkość 20 km/h

Maksymalna Prędkość

20 km/h
Pokonuje krawężnik 8 cm

Pokonuje krawężnik

8 cm
Zasięg 38 km

Zasięg

38 km
Waga 63 kg

Waga

63 kg
Wysokość siedziska minimum 56 cm

Wysokość siedziska

minimum 56 cm

Skala offroad (2/3)

Skala offroad 2/3 Skala offroad 2/3 Skala offroad 2/3

Odkryj nowe przestrzenie na Blumil i2

Odkryj nowe przestrzenie na Blumil i2

Blumile pozwalają na odkrywanie autentycznej swobody i pokonanie dotychczasowych ograniczeń. Blumil i2 łączy daleki, 38 – kilometrowy zasięg z możliwością poruszania się po nawierzchniach takich jak bruk, chodnik, piasek, poszycie leśne, oraz nierównym terenie pełnym wzniesień i spadków, a także gdy leży śnieg lub jest błoto.

Dostępne są wersje zarówno dla osób wysokich, jak i o niższym wzroście – minimalna wysokość siedziska to 60 cm. Dźwignia hamulca może zostać zainstalowana w konfiguracji dla osób prawo- lub leworęcznych. Poruszanie się na Blumil jest intuicyjne i nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Kompaktowy rozmiar ułatwia transport – swobodnie mieści się do średniej wielkości auta typu kombi.

Stworzony do uniwersalnego korzystania we wszystkich warunkach

Blumil i2 to najbardziej uniwersalny pod względem zasięgu i zdolności terenowych pojazd Blumil. Został zaprojektowany specjalnie do użytkowania w terenie, świetnie jednak sprawdza się również w codziennym użytkowaniu w przestrzeni miejskiej, a dzięki niewielkim rozmiarom poruszanie się na nim we wnętrzach nie stanowi problemu. Bardzo daleki zasięg pozwala na długodystansowe wycieczki zarówno w mieście, jak i w naturalnie ukształtowanym terenie.

Wyjmowana kierownica

Prosty i szybki montaż i demontaż kierownicy pozwala na łatwe wsiadanie i zsiadanie z Blumil.

Sprawdź jakie to proste!

Wyjmowana kierownica

Składany

Dzięki składanej konstrukcji Blumil można transportować autem typu kombi...

Zapoznaj się z instrukcją składania

Składany blumil i2

Wymiary

Blumil pozwala na bycie aktywnym przez długi czas. Z tego powodu komfort jego użytkowników jest niezwykle istotny, a konstruktorzy Blumil wprowadzili rozwiązania zwiększające wygodę. Wszystkie modele Blumil są zweryfikowane pod kątem ergonomii użytkowania, tak aby każdy mógł cieszyć się wieloma godzinami na Blumil bez uczucia dyskomfortu. Każdy Blumil może także występować w wersji podwyższonej (o 8cm), przeznaczonej dla osób o wzroście powyżej 185 cm.

Wymiary blumil i2
Wymiary blumil i2
Wymiary blumil i2

Jazda na Blumil i2

Masz ochotę wyruszyć poza miasto? Wsiądź na Blumil i2 i ruszaj przed siebie, gdziekolwiek masz ochotę - wystarczy tylko minimalnie się wychylić i skierować kierownicę w pożądanym kierunku. Tylko Ty decydujesz, gdzie się udasz.

zobacz jakie to proste

Jazda na blumil
Jazda na blumil i2

Najwyższy stopień jakości i bezpieczeństwa.

Blumil i2 charakteryzuje się zastosowaniem materiałami bardzo wysokiej jakości, oraz starannym, solidnym wykonaniem, by zapewnić pełne bezpieczeństwo i radość z użytkowania. Łatwy mechanizm parkingowy zapewnia stabilność, a wyjątkowo daleki zasięg – możliwość całodziennego użytkowania. Specjalny sygnał ostrzegawczy sygnalizuje kiedy bateria zbliża się do stanu wyczerpania.Blumil
CE Blumil
Blumil