Blumil i2

BLUMIL i2

Swoboda i dynamika zdobywania nawet najtrudniejszego terenu. Szybki, stabilny i wygodny dwukołowy pojazd dalekiego zasięgu, który pozwala dotrzeć do miejsc trudnodostępnych. Imponujący zasięgi łatwość sterowania Blumila i2 pozwala na niezależność i beztroskę zarówno podczas miejskich wycieczek, jak i wypraw poza miasto.

Zasięg

Zasięg to co najmniej 35 km. Pozwala to na długodystansowe wycieczki zarówno w mieście, jak i w naturalnie ukształtowanym terenie.

Zasięg blumil

Zasięg

35 km
Blumil i2

Odkryj nowe miejsca na Blumil i2

Blumil i2 to najbardziej uniwersalny pod względem zasięgu i zdolności terenowych pojazd Blumil. Został zaprojektowany specjalnie do użytkowania w każdym terenie - bruk, chodnik, piasek, poszycie leśne, oraz nierównym terenie pełnym wzniesień i spadków, a także gdy leży śnieg lub jest błoto.

Blumil i2

Lekki i kompaktowy

Jego kompaktowy rozmiar – taki sam jak ręcznego wózka, pozwala mu łatwo poruszać się nawet w ciasnych przestrzeniach, jak windy czy toalety. Czyni to Blumil wózkiem idealnym nie tylko do użytku na zewnątrz, ale również w pomieszczeniach.

Blumil i2
Blumil i2

Składany

Możliwość łatwego transportu to kluczowa cecha dla użytkowników Blumil. Z tej przyczyny upewniliśmy się, aby Blumil składał się do naprawdę kompaktowego rozmiaru.

Zdejmowana kierownica

Prosty i szybki montaż i demontaż kierownicy pozwala na łatwe wsiadanie i zsiadanie z Blumil.

Blumil i2

Wjedź w trudny teren

Blumil i2
Blumil i2

Prędkość

Prędkość maksymalną można regulować. Maksymalnie może być ustawiona na 20 km/h. Pozwala to na szybkie poruszanie się z miejsca na miejsce, omijanie korków i towarzyszenie znajomym w wycieczkach rowerowych. + ikonka 20 km/h

szybkość blumil

Maksymalna Prędkość

20 km/h

Rehabilitacja podczas jazdy

Blumil - aktywny wózek elektryczny, który stymuluje Twoje ciało. Podczas jazdy angażujesz mięśnie do pracy - Jadąc ćwiczysz!

Blumil i2

Wymiary

Wymiary blumil i2
Wymiary blumil i2
Wymiary blumil i2

Jazda na Blumil i2

Masz ochotę wyruszyć poza miasto? Wsiądź na Blumil i2 i ruszaj przed siebie, gdziekolwiek masz ochotę - wystarczy tylko minimalnie się wychylić i skierować kierownicę w pożądanym kierunku. Tylko Ty decydujesz, gdzie się udasz.

zobacz jakie to proste

Jazda na blumil
Jazda na blumil i2

Certyfikaty

Blumil jest certyfikowanym produktem. Jako wyrób medyczny spełnia wszystkie wymogi, uregulowane na gruncie prawa unijnego. Sam znak CE jest wyznacznikiem określonych standardów bezpieczeństwa i jakości oraz stanowi dla wszystkich konsumentów informację oraz dowód, że spełniamy wszystkie surowe wymagania.

Blumil i2