Blumil City

Blumil City

Blumil City jest najlżejszym i najszybszym elektrycznym wózkiem inwalidzkim do użytku miejskiego. Zasięg pozwala na spędzanie całych dni na zewnątrz! Spędzanie czasu na mieście nigdy nie było tak wygodne dzięki regulowanemu siedzisku oraz wygodnej, wbudowanej poduszce.

Lekki i kompaktowy

Jego kompaktowy rozmiar – taki sam jak ręcznego wózka, pozwala mu łatwo poruszać się nawet w ciasnych przestrzeniach, jak windy czy toalety. Czyni to Blumil wózkiem idealnym nie tylko do użytku na zewnątrz, ale również w pomieszczeniach.

Blumil City

Składany

Możliwość łatwego transportu to kluczowa cecha dla użytkowników Blumil. Z tej przyczyny upewniliśmy się, aby Blumil składał się do naprawdę kompaktowego rozmiaru. Po złożeniu jest on mniejszy niż wózek ręczny. Dlatego też bardzo łatwo jest go przewozić autem średniej wielkości, nawet na tylnym siedzeniu. Podróżowanie z wózkiem inwalidzkim nigdy nie było tak proste!

Waga blumil

Waga

27 kg
Blumil City
Blumil City

Regulowana wysokość siedziska

Wysokość siedziska może być stopniowo regulowana, co sprawia, że Blumil staje się idealnie dopasowany do każdej sylwetki i wzrostu.

Wysokość siedziska blumil

Wysokość siedziska

od 53 do 63cm

Zasięg

Zasięg to co najmniej 25 km. Pozwala to na długie wycieczki. W razie potrzeby można w każdym miejsco wózek doładować. Cały proces ładowania trwa tylko 3h.

Zasięg blumil

Zasięg

25 km

Regulowany drążek kierownicy

Drążek kierowniczy łatwo się składa, tak więc wsiadanie i zsiadanie z wózka nigdy nie było prostsze. Pozycja drążka też jest regulowana, aby dopasować ją do wzrostu i długości ramienia.

Blumil City

Regulowane oparcie

Oparcie można nie tylko w łatwy sposób złożyć, ale też ustawić w jednej z trzech pozycji tak aby jeździło nam się najwygodniej. Można też mieć bardziej pionową pozycję do jazdy, a jak się zatrzymamy rozłożyć bardziej oparcie dla większego komfortu.

Blumil City

Rehabilitacja podczas jazdy

Blumil - aktywny wózek elektryczny, który stymuluje Twoje ciało. Podczas jazdy angażujesz mięśnie do pracy - Jadąc ćwiczysz!

Prędkość

Prędkość maksymalną można regulować. Maksymalnie może być ustawiona na 18 km/h. Pozawala to na szybkie poruszanie się z miejsca na miejsce, omijanie korków i towarzyszenie znajomym w wycieczkach rowerowych.

Blumil City app

Aplikacja

Połącz swój Blumil z telefonem i miej dostęp do szczegółowych danych jazdy. Prędkość, pozostały zasięg, sterowanie ustawieniami, światłami. Wszystko w zasięgu kciuka na Twoim telefonie.

Inteligentne oświetlenie

Blumil City jest także wyposażony w silne przednie światła, które włączają się automatycznie oraz w kierunkowskazy, które sprawiają, że nocne aktywności są bezpieczne. Wózek posiada także światła stopu.

Zobacz film jak to działa!

Blumil światła

Inny niż wszystkie

Design jest dla nas ważny! Chcąc uatrakcyjnić najnowszy model, weszliśmy we współpracę z Pavlo Burkatskyy, designerem super samochodu Arrinera.

Opony terenowe

Możesz zamówić specjalne opony terenowe. Otrzymasz znacznie lepsze tłumienie drgań na nierównych powierzchniach i uzyskasz większą przyczepność na leśnych szlakach, żwirze i innych luźnych podłożach.

Blumil City app
Blumil City app

Pokonywanie przeszkód

Pokonując przeszkody, staraj się na nie wjeżdzać najpierw jednym kołem, a później drugim. Nie jedź szybko. Zachowaj ostrożność.

Pokonuje krawężnik blumil

Pokonuje krawężnik

3 cm

Wymiary

Dimensions 1 photo
Dimensions 2 photo
Dimensions 2 photo

Jazda na Blumil City

Kiedykolwiek masz ochotę na wyjście, po prostu wsiądź na Blumil, lekko pochyl się do przodu i skieruj drążek kierowniczy w pożądanym kierunku. Poruszanie się po mieście nigdy nie było tak proste i intuicyjne, zarówno w dzień i w nocy (automatyczne światła naprawdę się przydają!). Jedź i odkrywaj rytmy miasta.

Jazda na blumil
jazda na blumil city

Certyfikaty

Blumil jest certyfikowanym produktem. Jako wyrób medyczny spełnia wszystkie wymogi, uregulowane na gruncie prawa unijnego. Sam znak CE jest wyznacznikiem określonych standardów bezpieczeństwa i jakości oraz stanowi dla wszystkich konsumentów informację oraz dowód, że spełniamy wszystkie surowe wymagania.

Blumil City